Kamil Střihavka: Rodina finančně trpí?

Šetří téměř na všem

Před dvěma lety si KAMIL STŘIHAVKA (52) splnil svůj sen tím, že uvedl na scénu vlastní divadelní hru s názvem Tolik hlav. Díky tomu, že však zpěvák nemá žádného sponzora, všechny vydělané peníze investuje právě do svého uměleckého počinu. „Děláme si to na koleni a já jsem nejenom autor a režisér, ale i producent,“ netají se zpěvák. To se ale nemile podepisuje na rodinné kase.

Jak totiž Střihavka přiznal, jeho rodina od té doby netuší, co je to dovolená. A nejen v tomto směru se musejí jeho milí uskromňovat. U nich doma se prý šetří téměř na všem. Útěchou jim snad může být skutečnost, že počin jejich hlavy rodiny je mezi diváky velmi žádaný. „Jsem rád, že na to lidi chodí, samozřejmě jsem to nečekal, to říkám upřímně,“ neskrývá radost sám autor hry.

„Na začátku jsem si myslel, že to budeme hrát jenom pro kamarády a že si tak po práci uděláme legraci,“ doplňuje zpěvák.

Zvláštní forma mzdy

Také vás může zajímat ...

Představy do budoucna má Střihavka takové, že by se rád jednou dostal na nulu. „Pak možná začnu psát novou divadelní hru,“ odkrývá své plány, což by ale pro jeho blízké znamenalo další roky uskromňování se. Vzhledem k tomu, že Střihavka hercům platí díky dobrovolným příspěvkům, které si herci sami mezi diváky vybírají, vypadá to, že si s rodinou ještě dlouho nevyhodí z kopýtka.

Dostane tak od ní brzy nůž na krk?

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...