Kanyza odmítá vycházet z domu

Není to tak dávno, kdy byl herec a idol žen Jan Kanyza (69) pilířem společenského života a inventářem večírků. Zejména od sklenky dobrého vína ho šlo jen těžko odtrhnout.

Což už je minulost, někdejší bonviván se změnil ve škarohlída, který šíří pesimistické řeči. „Tahle doba je hrozná,“ stěžuje si. „Arogantně si myslíme, že jsme pány tvorstva, brakujeme, kam vkročíme. Jako kobylky.“ Odstěhoval se z Prahy na svoji chalupu v Podkrkonoší a ani sousedé ho z ní nevidí vycházet.

Také vás může zajímat ...

Herec dokonce tvrdí, že by se nejraději z Čech přestěhoval do Francie, kam jezdí v létě malovat. A mění se i role, které dostává. Už teď v kapitánu Exnerovi hraje mrzouta, odtrženého od reality. Je ale blížící se sedmdesátka důvodem k takové skepsi?

Sedmým křížkem přece život zdaleka nekončí!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...