Kapky pro zdraví a vitalitu

Připravíte je tak, že smícháte 1 lžičku nadrceného kořene ženšenu, 1 lžičku nadrceného kořene eleuterokoku a 1 lžičku lapacha. Vše zalijte 300 ml 60% lihu a nechte 14 dní louhovat.

Také vás může zajímat ...

Nezapomeňte denně protřepat, aby se lépe uvolňovaly léčivé látky. Následně přeceďte a slijte do lahvičky. Doporučené dávkování 3× denně 1 čajová lžička kapek nakapaných do 300 ml vody po dobu 12 týdnů. Nebo si můžete doma vyrobit víno pro aktivní seniory.

V takovém případě si připravte 1 lžíci nadrceného kořene ženšenu, 1 lžíci kořene eleuterokoku, 1 lžící maralího kořene, 1 lžíci kořene hořce žlutého a 1 lžíci kopřivy. Vše přelijte 1 l kvalitního červeného vína a nechte 14 dní louhovat. Každý den protřepávejte. Poté přeceďte přes jemné sítko a po dobu 3 měsíců užívejte 2× denně 1 štamprli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama