Kápli božskou: dítě je na cestě!

Hokejový senior Tomáš Plekanec (36) a bývalá tenistka Lucie Šafářová (32) konečně přestali tajit, že čekají rodinu. Pro ni to bude její první dítě, Tomáš už má s Lucií Vondráčkovou (39) dva kluky.

„Tak by možná bylo zajímavé mít holku. Ale ještě to nevíme a je nám to samozřejmě fuk. Jsme teď hlavně šťastní,“ řekl »Pleky«. Přesto, že byli na ultrazvuku, pohlaví dítěte je tajemstvím. Ale jestlipak neprozradila »Štefi« víc, než chtěla, když mluvila o „tom malém“?

Také vás může zajímat ...

Jasně, že Tomáš žádnou holku nechce, koho by asi učil hokej? S kým by chodil fandit? Ale uvidíme. Zatím ho čeká náročný rozvod se zpěvačkou a asi to nebude „hračka na jedno stání“. Tomáš si v médiích neodpustil několik „špílců“ vůči manželce, když ji obvinil hned z několika lží.

Šlo o to, kdy že to on vlastně začal chodit se Šafářovou a jestli Lucka opravdu chtěla zůstat v Kanadě, nebo ne. Zkrátka samé „prkotiny“. Nebo že by si už Tomáš předem připravoval pro soud pověst obelhávaného chudáčka?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...