Karel Gott: Bez čeho nemůže být?

Navzdory lékařům

Zpěvák se bez svého milovaného publika nedokáže obejít.

Ještě nedávno se celý národ strachoval o jeho život, když v nemocnici bojoval s rakovinou mízních uzlin a podstupoval náročnou chemoterapii. Zpěvák KAREL GOTT (77) se s nemocí ale pral statečně a podařilo se mu ji překonat.

Lékaři ho však varovali, že se tento druh onemocnění v mnoha případech vrací, což slavíka velmi vyděsilo a přiznal, že z toho má obavy. Ty už se ale očividně rozplynuly. Sotva se Mistrovi začalo dařit o něco lépe, začal hovořit o práci. „Mojí ctižádostí je vrátit se na jeviště v takové formě, kterou u mne lidé znají,“ prohlásil mnohonásobný zlatý slavík a pustil se do rehabilitace.

Po roční pauze se tak nedávno objevil v německém Dortmundu, kde s dalšími hvězdami Evropy zpíval na Mezinárodní slavnosti šlágrů Schlagerbooom 2016. „Jsem zase fit,“ ubezpečil zpěvák moderátora i vřískající dav fanoušků. Těm jistě udělal radost, ale nevrhá se opět do pracovního kolosu na úkor svého zdraví?

Také vás může zajímat ...

Doufejme, že ne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...