Karel Gott: Děsivá slova o konci života!

Byl načerpat novou energii?

„A teď je prostě konec, to k životu patří. Tak ti děkuji, bylo to fajn,“ myslel si prý zpěvák během pobytu v nemocnici.

O tom, že byl loňský rok pro KARLA GOTTA (77) opravdu těžký, nemůže být pochyb. Na každém kroku byli on i jeho rodina sledováni nejen davy fanoušků, ale také senzacechtivými novináři. Není proto divu, že se rozhodl závěr roku strávit někde, kde bude mít klid a bude moct načerpat energii potřebnou pro své další fungování. Podle všeho potřeboval ulevit i své mysli.

Jak se totiž nedávno přiznal, na lůžku v nemocnici přemýšlel o konci života.

Možným důvodem, proč se rozhodl Karel opustit na čas vlast, mohou být právě jeho černé myšlenky, o kterých promluvil začátkem prosince.

Myslel už na nejhorší

Také vás může zajímat ...

„Zřejmě už přišel čas, tahle jsem to bral,“ uvedl slavík s tím, že se už hodněkrát potvrdilo, že anděl strážný stojí po jeho boku. „Tak proč bych mu měl teď vyčítat, že mě opustil?“ přemýšlel nahlas zpěvák. Rakovina mízních uzlin a dlouhý pobyt v nemocnici zkrátka s legendou české hudební scény zamávaly.

Od listopadu ho prý přepadávaly různé negativní myšlenky a zpěvák se smiřoval s tím, že nejspíš nastaly poslední chvíle v jeho životě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...