Karel Gott: Fanoušci mu řekli „stop“!

K

Tohle zpěváka Karla Gotta (78) muselo hodně ranit. Vždycky chtěl jít pořád dál a přicházet s novými věcmi. Pokaždé měl velkou radost, když mohl svým fanouškům představit čerstvě složenou písničku. Tšil se na to, hořel nedočkavostí, co na novinku lidé řeknou.

Teď má ale s touto radostí utrum. Fanoušci Gotta totiž donutili k tomu, aby nové písničky už netvořil. Dokonce změnil i repertoár chystaného megakoncertu, který se bude konat 12. června v pražské O2 areně.

Také vás může zajímat ...

Ještě před časem by do programu s chutí zařadil své novinky, tentokrát si ale prostě jen zopakuje staré šlágry. „Slibuju a přísahám, že tam nebudou žádné nové písničky,“ vzkázal Gott s tím, že fanoušci prý o jeho nové hity nestojí.

Zpěvák neváhá svým příznivcům vyhovět, chce, aby byli spokojení a z koncertu si odnesli pěkný zážitek. Přesto to ale pro Mistra musí být velká rána a zklamání. Snad aby teď úplně přestal pracovat na nových věcech? Má jen dokola omílat staré písničky? Vždyť právě před nedávnem se tetelil štěstím z nového songu.

Je přesvědčený, že neoposlouchané skladby jsou to pravé. „Myslím si, že nejlepší moje písničky jsou ty nejnovější. Můj hlas je teď vyzrálejší a prožitý, víc si uvědomuji, o čem zpívám..,“ míní sám Gott.

Teď mu ale fanoušci vzali všechny jeho iluze. Jak se zpěvák nyní asi musi musí cítit?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...