Karel Gott: Konec s abstinencí?

Je dobře, že se baví, ale možná by to neměl přehánět!

Jak se zdá, zpěvák Karel Gott (78) si začal užívat život plnými doušky. Dokonce se zřejmě rozhodl, že už nebude bojkotovat ani alkohol, ke kterému prý dlouho neměl žádný vztah. Teď si totiž na některých společenských akcích s radostí vychutnává nejednu sklenku a skvěle se u toho baví.

Také vás může zajímat ...
Kam se poděl jeho názor na alkohol?

Dělá to snad proto, že pro něj minulý rok byl tak náročný? Rozhodně by nebyl první ani poslední slavná osobnost, která si užívá večírky se sklenkou něčeho ostřejšího v ruce. Doufejme jen, že za to nemůžou problémy, třeba s manželkou Ivanou (41).

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...