Karel Gott: Má o sebe strach?

Zdá se, že se KAREL GOTT (79) necítí na veřejnosti v úplném bezpečí. A to ani když ho doprovází jeho manželka IVANA (42). Zpěvák totiž najímá čím dál více personálu, který se stará o to, aby se mu nic nestalo, a drží fanoušky na uzdě.

Bez bodyguardů neudělá Gott ani krok a je jich podle všeho čím dál více. Zřejmě je to i kvůli tomu, co se stalo nedávno na večírku. Zpěvák potřeboval, aby ho podpíraly hned dvě dámy z jeho okolí, a to ještě kolem sebe zřejmě početnou družinu tělesných strážců neměl.

Také vás může zajímat ...

Od žen se drží

dál Možná je Gott s rostoucím věkem úzkostnější. Že by měl strach z napadení? Je pravda, že několik horlivých fanynek už se k němu v minulosti chtělo dostat blíž, než by sám chtěl. Možná že hradbu bodyguardů zaplatila sama Ivana, která nechce, aby se Gott vybavoval s cizími ženami. Tak či tak, není lehké se teď k Mistrovi byť jen přiblížit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...