Karel Gott: Má už snad plné zuby manželky?

Prošel si vážnými stavy v nemocnici a v jednu chvíli si někteří mysleli, že nastane čas loučení. Mistr KAREL GOTT (79) si však vybojoval zdraví!

Když Karlu Gottovi (79) v říjnu roku 2015 diagnostikovali nádorové onemocnění mízních uzlin, pro všechny to byl obrovský šok. Především pro jeho manželku Ivanu Gottovou (42) a jejich dcery Charlotte (12) a Nelu (10). Jeho nejbližší si toho museli dost vytrpět, jelikož jeho stav byl občas jako na houpačce. Rakovinu se mu podařilo porazit, jelikož údajně nezasáhla žádné orgány.

Také vás může zajímat ...

Byl to však běh na dlouhou trať, jak se říká. Po rakovině ho postihly i další zdravotní potíže, které také úspěšně porazil. Nicméně v současnosti byl herec nedávno propuštěn z nemocnice, kde byl dokonce v karanténě kvůli zánětu dýchacích cest.

Prosadil si však domácí léčení a z nemocnice chtěl být co nejdříve pryč.

Hned před publikum

Zřejmě ho to někam táhlo a my tušíme, kam.Člověk by čekal, že když Gotta zrovna propustili z nemocnice, že zamíří do teplého domova a zachumlá se pod deku. Nicméně to by nebyl Karel, aby neudělal něco extra. Z nemocničního lůžka totiž zamířil rovnou na večírek, kde měl tu čest pokřtít kalendář jeho dlouholeté kamarádky Marty Kubišové (76).

Při křtu se celou dobu usmíval a vyprávěl veselé historky, které společně s Martou zažili.

Za manželkou z nemocnice nepospíchal

Proč však z nemocnice zamířil hned na večírek, když mu to lékaři nedoporučovali? Měl by přece po propuštění trávit čas hlavně doma s manželkou. Přece jen potřebuje klid na zotavování a také by mohl víc času trávit s rodinou. Gott tvrdí, jak ho vystupování na pódiích vysiluje, ale přitom se na ně neustále hrne. Proč si nedá alespoň na malou chvíli pauzu a pořádně se neuzdraví?

Jednou z možností je strach z toho, že na něj lidé zapomenou a přijde díky tomu o své milované fanoušky, kteří mu zajistili život v luxusu.

Měl by si přiznat, že bez publika už zkrátka nedokáže žít a nevynahradí mu ho ani milovaná manželka.

Co říká jeho rodina?

Není pochyb o tom, že Karel Gott byl pro pódia stvořený, cítí se tam jako ryba ve vodě. Nicméně neměl by se trochu víc věnovat své manželce a dcerám, které o něj celou dobu pečovaly a ještě stále pečují? Některým jeho blízkým známým se zdá, že dává větší přednost svým fanouškům a publiku. Že by měl už Ivaniny péče plné zuby?

Několikrát v rozhovorech zmínil, že obě své dcerky touží odvést k oltáři. Pokud však tohoto snu chce dosáhnout a nenechat své dcery na holičkách, měl by být trochu zodpovědnější a víc o sebe dbát. Na prvním místě má mít člověk přece zdraví a rodinu, kariéra a večírky mohou počkat.

Bude Karel dál bezstarostně koncertovat, nebo trochu zmírní tempo?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama