Karel Gott: Musí se vzdát svého velkého snu!

O co Mistr přichází?

I když velmi nerad, pozemku a stavení se snaží zbavit.

Roubenka v Doubici, kterou si nechal KAREL GOTT (77) před časem navrhnout a postavit, Mis- tra nakonec ve svých zdech nepřivítá. Obrovský mediální zájem a nájezdy fanoušků zcela změnily plány Gottovy rodiny. Dům, který měl být dokončený podle původních plánů v polovině září, tak podle všeho poputuje k novému majiteli.

Závěrečné úpravy malebné roubenky v krásné krajině se navíc o několik týdnů protáhly, což bylo zřejmě poslední pomyslnou kapkou. Sen o životě bez zájmu médií a fanoušků číhajících za plotem se tak pomalu ale jistě Gottovi rozpadá.

A nejsou to jediné starosti, které Karel ve spojitosti s roubenkou musí řešit.

Zneužijí jeho jméno?

Také vás může zajímat ...

Dům, který měl být útočištěm pro zesláblého zpěváka se stal atrakcí, kam se sjíždějí lidé ze širokého okolí. Vše došlo dokonce tak daleko, že cestovní kanceláře vypisovaly zájezdy do Doubice ke Gottovu pozemku. Ovšem ani rozhodnutí roubenku prodat s sebou nenese nic dobrého.

Gott si chce nové majitele dobře vybrat, aby jeho jméno nezneužili a nevydělávali na něm peníze.

A1
Roubenka v Doubici měla být útočištěm pro zesláblého zpěváka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...