Karel Gott: Objímání a polibky! Co na to jeho žena?

Tajná láska?

Pro Ivanky má zřejmě zpěvák KAREL GOTT (77) slabost. Jen co slavná bývalá manželka amerického prezidenta DONALDA TRUMPA (71) IVANA TRUMP (68) navštívila Prahu, už se k sobě se zpěvákem měli víc, než by se slušelo.

Zářil štěstím

Ačkoli měla miliardářka v Praze nabitý program, schůzku s Gottem si nemohla nechat ujít. Sešli se totiž při slavnostním obědě v Obecním domě, v jehož rámci byli oceněny vybrané osobnosti za budování dobrého jména České republiky v zahraničí. Zatímco se všemi ostatními se Ivanka přivítala decentně, u Gotta si neodpustila objetí a polibek. Zpěvák zářil jako sluníčko.

O to méně zářila zřejmě jeho žena IVANKA (41), když zjistila, že celé odpoledne její muž strávil se ženou, ke které zřejmě chová vřelé city.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...