Karel Gott: Operace ho už ohrožují?

Lékaři zvedají varovný prst

V poslední době přepisuje postupně svůj majetek na Ivanu. Má k tomu snad důvod?

Jen za posledních 16 měsíců absolvoval KAREL GOTT (77) čtyři náročné operace, z toho tři narkózy. Něco takového by bylo náročné pro mladého člověka a zpěvák už je na prahu osmdesátky. Jeho tělo je navíc oslabené náročnou chemoterapií, kterou podstoupil kvůli rakovině mízních uzlin. Tu se mu sice podařilo porazit, ale podle odborníků zlatý slavík vyhráno ještě nemá.

Zpěvák si navíc stále zahrává, protože sotva pookřál, vrátil se na pódia a rozhodně se nešetří tak, jak by měl. To, že se momentálně cítí dobře, neznamená, že mu nehrozí v budoucnu další zdravotní komplikace. Po tolika operacích a narkózách v tak krátké době je totiž u lidí zpěvákova věku ohrožen mozek.

Také vás může zajímat ...

Opakovaná anestezie především u seniorů totiž zpomaluje mentální funkce a dlouhá je také rekonvalescence, protože čím je člověk starší, tím více času mozek potřebuje na zotavenou.

Mistr si ale taková rizika asi příliš nepřipouští, nadále totiž aktivně koncertuje a docela ve velké.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...