Karel Gott: Operace ho už ohrožují?

Lékaři zvedají varovný prst

V poslední době přepisuje postupně svůj majetek na Ivanu. Má k tomu snad důvod?

Jen za posledních 16 měsíců absolvoval KAREL GOTT (77) čtyři náročné operace, z toho tři narkózy. Něco takového by bylo náročné pro mladého člověka a zpěvák už je na prahu osmdesátky. Jeho tělo je navíc oslabené náročnou chemoterapií, kterou podstoupil kvůli rakovině mízních uzlin. Tu se mu sice podařilo porazit, ale podle odborníků zlatý slavík vyhráno ještě nemá.

Zpěvák si navíc stále zahrává, protože sotva pookřál, vrátil se na pódia a rozhodně se nešetří tak, jak by měl. To, že se momentálně cítí dobře, neznamená, že mu nehrozí v budoucnu další zdravotní komplikace. Po tolika operacích a narkózách v tak krátké době je totiž u lidí zpěvákova věku ohrožen mozek.

Opakovaná anestezie především u seniorů totiž zpomaluje mentální funkce a dlouhá je také rekonvalescence, protože čím je člověk starší, tím více času mozek potřebuje na zotavenou.

Také vás může zajímat ...

Mistr si ale taková rizika asi příliš nepřipouští, nadále totiž aktivně koncertuje a docela ve velké.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...