Karel Gott opět skončil na operačním sále!

V nemocnici je téměř jako doma

Fanoušci se obávali, zda se nejedná o návrat rakoviny!

Doslova jako blesk obletěla republiku děsivá zpráva, že Mistr KAREL GOTT (77) musel nastoupit znovu do nemocnice, kde se podrobil kvůli velkým bolestem operaci. V naprostém utajení a pod cizím jménem byl v Nemocnici Na Homolce podroben údajně plánovanému zákroku – operaci plotének. Gott si měl na bolesti zad stěžovat od počátku letošního roku.

Lékaři ho ale upozornili, že jediným řešením je operace. Tu ale musel odložit na vhodnou dobu, kdy bude v plné síle po náročných chemoterapiích. Tuto skutečnost potvrdil i operující neurolog, že s výkonem čekali na povolení od kardiologa, onkologa a praktického lékaře. Všichni souhlasili a nebyl tak důvod s operací otálet.

„Ano, mohu potvrdit, že byl pan Gott v Nemocnici Na Homolce na dlouho dopředu plánované operaci páteře,“ uvedla PR manažerka ANETA STOLZOVÁ (34).

Musí odpočívat

Také vás může zajímat ...

Zpěvák byl hospitalizován v nemocnici pouhé čtyři dny a v současné době je už v pořádku doma. V následujících dnech jej podle Stolzové čeká rehabilitace. Sám Karel mluví o zákroku s nad- sázkou. „Zase mě prostě otevřeli, sešroubovali, sešili a v pohodě jsem šel domů,“ smál se Karel s tím, že se cítí dobře, protože žije v naději, což ho nesmírně posiluje a vytváří u něho dobrý pocit.

Konečně prý může přemýšlet o svých věcech. Znamená to snad, že se náš Mistr chystá na něco nového?

Nechme se tedy překvapit, co má v plánu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...