Karel Gott: Podlý útok zhrzené milenky

Vytahuje minulost, aby na sebe upoutala pozornost?

Bývalá přítelkyně KARLA GOTTA (79) se chová neuvěřitelně trapně. ALICE KOVÁCSOVÁ (52) se sice zaštiťuje dobrými úmysly, ale výsledkem je jenom nepochopení, odmítání a také zloba mistrových fanoušků.

Bývalá milenka Karla Gotta (79) Alice Kovácsová (52) mu opět dělá potíže a hlásí se ke slovu. Teď se navíc přiživuje na Mistrově popularitě a je trnem v oku manželce Ivaně (42). Dala totiž do aukce obraz, který jí věnoval k narozeninám v době, kdy ještě byli spolu.

Také vás může zajímat ...

Podnikatelka tvrdí, že jí šlo především o to, aby mohla část získané sumy věnovat klinice, kde Gotta vyléčili, když před třemi roky onemocněl rakovinou mízních uzlin. Ze získané částky 1 200 000 Kč ale věnovala zmíněné klinice pouhých 240 000 Kč.Okamžitě se objevily názory, že si spíš potřebovala vylepšit finanční situaci a také na sebe upoutat pozornost.

To se jí rozhodně podařilo.

Nic než uražená ješitnost

Kovácsová byla milenkou nejpopulárnějšího českého zpěváka od roku 1983, kdy jí bylo sedmnáct let.Získala jeho telefonní číslo a časem spolu vybudovali vztah, který trval deset let.

Dělá si na něj nárok

Kontakt spolu prý neztratili, ani když Gott začal žít se současnou manželkou Ivanou, tehdy ještě Macháčkovou.Té ovšem jednoho dne došla trpělivost a dala zlatému slavíkovi ultimátum – buď ona, nebo já. Kovácsová ale zjevně nedokázala na svého slavného přítele zapomenout, a ačkoli je už několik let vdaná za swingového zpěváka Ondřeje Havelku (64), začala svůj někdejší románek s Gottem veřejnosti neustále připomínat.

Především prodejem zmíněného obrazu, který se jmenuje Oldřich Nový a Anny Ondráková. Při bližším pohledu je ale zřejmé, že jde o podobizny Gotta a Kovácsové. Chce snad Ivaně dokázat, že ji Gott ještě pořád tajně miluje?

Vyprovokovala Gotta k reakci

Vyznávat se jako bývalá milenka veřejně z citů k ženatému muži jí nepřipadá vůbec nevhodné. Nechala se slyšet, že má Gotta stále ráda. Staví tím ale do trapného světla svého současného manžela! Není divu, že i tak noblesní člověk jako Karel Gott se neudržel a k akci své expřítelkyně se vyjádřil poměrně ostrými slovy: „Dosud jsem mlčel, dál ale už nechci.

K posedlému psychopatickému chování a mstivému jednání paní Kovácsové říkám jediné: Pomalu, ale jistě mě zabíjí.“ Gott tedy musí být vzteky bez sebe.

Milenek měl vždy
hodně, ale za ženu
si vzal Ivanu.

Chce se všem pomstít?

V Gottových slovech je samozřejmě určitá nadsázka, ale vzhledem ke jeho zdravotnímu stavu ne zas tak velká. A vyjádření pochopitelně ještě umocnilo zášť všech jeho příznivců vůči Kovácsové. Ta je zřejmě i přes svůj věk značně nevyzrálou osobností, která se dodnes nedokázala přenést přes skutečnost, že po Gottově boku zůstala Ivana, a ne ona.

Její jednání ze všeho nejvíc připomíná zoufalý pokus o pomstu a snahu ublížit bývalému milenci i jeho současné partnerce.

Setkání s takovou ubohostí nemůže nikomu přinést nic pozitivního a ve finále bezpochyby nepomůže ani Kovácsové.

Na zdraví mu nepřidá

Po Gottově posledním vystoupení na Slovensku se objevily zprávy, že zpěvák je po prodělaném zánětu dýchacích cest zesláblý. Na Slovensko ho dopravil vrtulník, a když vystupoval před halou z auta, působil značně vyčerpaně a musela ho podpírat manželka Ivana.Zřejmě mu celý humbuk ohledně dávné milenky na zdraví také nepřidal.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama