Karel Gott: Poslední vystoupení?

To, že nedávno vystoupil na koncertě svého oblíbence Leoše Mareše (43), bylo prý jen jakési divadlo pro veřejnost. Aby si jeho příznivci nemysleli, že je na tom tak špatně, jak se proslýchá. Bohužel se při koncertě i po něm potvrdily ty nejhorší obavy.

Motal se a málem spadl z pódia!

Také vás může zajímat ...

Karel Gott (79) už je na tom skutečně špatně. Dokonce tak, že se sám ani neudrží na nohou. Kdo na koncertě Leoše Mareše byl nebo viděl alespoň úryvky, potvrdí, že když Mistr vstoupil na pódium, stálo ho to snad všechny jeho síly.Pak už se jen kinklal ze strany na stranu a Mareš ho podpíral, protože se bál, aby se mu tam host nesložil na zem.

Jak to, že ho pustila?

Původně měl dorazit na všechny tři Marešovy koncerty v pražské O2 areně, nakonec ale dorazil jen na jeden a spoustu diváků rozčílilo, že ho viděli jen ti vyvolení. Ti, kteří byli svědky tohoto vystoupení, ale spíš cítili lítost než radost. Jak tohle mohla jeho žena Ivanka (43) dopustit? Sama už mu údajně koncertovat zakázala.

Není ovšem vyloučeno, že tohle bylo skutečně poslední Gottovo vystoupení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama