Karel Gott: PROČ SE NA NĚJ DIVÁCI ZLOBÍ?

Doufá, že je to od koncertu neodradí

Je v tom sice zcela nevinně, přesto se lidé na KARLA GOTTA (78) zlobí. Čím je tak naštval? Mohou za to pořadatelé v Pardubicích a Ostravě, kteří nadcházejícím koncertům, kde má vystupovat i Gott, dali zavádějící název Karel Gott a přátelé. Tudíž si lidé kupovali vstupenky s tím, že hlavním účastníkem bude Mistr, ale to není pravda!

Změnili název

„Já mám na lístku KG a přátelé, pokud nepřijde, vrátím lístky,“ nechal se slyšet jeden z fanoušků. Ačkoli pořadatelé už stihli změnit název na Galakoncert hvězd, problémům přesto nejspíš neuniknou. Podle Gottovy mluvčí ANETY STOLZOVÉ (35) to Mistra moc mrzí. Nerad by byl s tímto nedorozuměním nějak spojován.

Také vás může zajímat ...

Prý doufá, že to diváky od koncertu neodradí a přijdou se podívat alespoň na jeho krátké vystoupení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...