Karel Gott: Proč se nešetří?

Letět musel vleže

Ivana mu je stále po boku. Nutí ho snad ona do riskantních výletů?

Tato otázka mnohým automaticky vytanula na mysli, když se objevily zprávy o posledním kousku KARLA GOTTA (77). Zatímco nedávno ležel v nemocnici po operaci ploténky, kvůli které se nemohl zúčastnit ani předávání hudebních cen Český slavík, sotva se trochu zmátořil, už opět stojí na pódiu. Vydal se až na Slovensko!

Letět musel vleže Zpěvák vystoupil na koncertu pro vyvolené v Považské Bystrici a poté jako host na vánočním koncertu MICHALA DAVIDA (56) v Prievidzi. O obou akcích se fanoušci dozvěděli až z jeho Facebooku. Tam se manželé Gottovi pochlubili fotografií ze snídaně v lázních Bojnice.

Božský Kája se přitom ještě ani zdaleka nezbavil pooperačních bolestí a na Slovensko cestoval raději soukromým tryskáčem a vleže. Navíc se ještě před koncertem v Bystrici musel vyrovnat se zápalem plic! „Mně samotnému nebylo dobře,“ přiznal slavík. Otázkou je, proč Gott stále tolik riskuje. Teď prý navíc zrušil své původní plány, protože odcestoval s rodinou do teplých krajin.

Také vás může zajímat ...

Snad tam alespoň nabere síly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...