Karel Gott: Prožívá obrovský strach!

Tohle o legendárním českém zpěvákovi málokdo tuší! Karel Gott (79) si bezpochyby zaslouží obrovský obdiv. Ač za pár měsíců završí osmdesátku, je stále aktivní a plný elánu jako jeho o desítky let mladší konkurenti.

Koncertuje, stále plánuje další a další vystoupení a ještě k tomu účinkuje ve filmových pohádkách. Patří mu ta největší poklona. Přesto ale Gott prožívá nepředstavitelné úzkosti. Z čeho? Mistra svírá u žaludku strach z toho, co bude zítra.

Také vás může zajímat ...

Uvědomuje si, že už má svůj věk a síly mu ubývají. Jeho hlas už zákonitě není, co býval, když mu bylo dvacet. „V šatně jsem ještě machr. Když ale vejdu na jeviště a vidím O2 arenu plnou až nahoru, řeknu si: A sakra.

Na to si musím vzít Pampersky,“ přiznal. Bude ještě mít co divákům dát? Nezanevřou na něho fanoušci? Co když jednoho dne nebude mít pro koho zpívat? Právě takové otázky se zpěvákovi podle všeho honí hlavou.

Hrozí se toho, že ho lidé zahodí jako zmuclaný kus papíru. Nechce být k ničemu. Tyhle strachy mu totiž ještě více nahání nezdary poslední doby. Jeho popularitě nepřidala například kauza kolem jeho managementu.

Velmi byl propírán za to, že dal veškerá svá práva a pracovní plán do rukou svých rodinných příslušníků. Za to, že jeho manželka Ivana (42) je jeho manažerkou a tchyhně se mu stará o fanklub. Také měl zklamat své příznivce v Německu, když jeho žena oznámila, že ruší domluvený koncert.

A potupa zpěváka čekala i kvůli hereckému počinu. Kývnul na nabídku, že si s dcerkami Charlotte (12) a Nelly (10) zahraje v československé pohádce „Když draka bolí hlava“. Jenomže když film přišel do kin, místo uznalého potlesku ho čekalo odsouzení.

Strhla se na něj vlna kritiky! „Jak se může k něčemu takovému proboha propůjčit? Vždyť to nemá vůbec zapotřebí!“opřel se do něho jeden z diváků. „Tímto u mě Gott klesl na samotné dno. Proč hraje v takovém paskvilu? To už vážně nemá žádný pud sebezáchovy?“ opřel se do něho další.

„To je psycho…“ pokračovali… Není divu, že zpěvák o sobě začíná pochybovat. „Manželce a dětem chci ukázat, že táta je tu ještě k něčemu,“ svěřil se se svou touhou, kterou se mu poslední dobou nedaří naplnit.

My to ale tak dramaticky nevidíme. Skalní fanoušci zajisté nedají na Gotta dopustit, dokud bude živ. Karel se zkrátka musísířit s tím, že rýpalové se vždycky najdou a musí počítat s tím, že hvězdám, jeho formátu neodpouští jediné zaškobrtnutí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama