Karel Gott: Skončí na vozíku?

Zpěvák Karel Gott (79) stojí před závážným rozhodnutím. Buďto bude zcela jistě směřovat k tomu, že skončí na inavlidním vozíku čtyřiadvacet hodin závislý na pomoci ostatních a nebo bude muset riskovat holý život.

V minulosti podstoupil náročnou operaci – výměnu kyčelního kloubu. Radoval se, že se zase může volně pohybovat a zdálo se, že všechno bude v nejlepším pořádku. Jenomže teď ho kyčle znovu trápí. Když zpěvák jde, podle kulhavé chůze je vidět, že má bolesti v levé noze čím dál větší.

Také vás může zajímat ...

Manžeůka Ivana ho musí jistit a podpírat. Podle lékařů je nutná operace, protože jinak hrozí, že Gott úplně ztratí schopnost chůze. Na druhou stranu se jí ale zase obávají. Jeho oslabený organismus by totiž nemusel zvládnout narkózu, a tak mu zákrok raději rozmlouvají.

„Pacient s velmi oslabenou imunitou by tento zákrok podstupovat neměl, protože riskuje svůj život. S lékaři by měl najít jinou možnost,“ říká imunolog. Zatím prý chodí na injekce tišící bolest, ale rozhodnout se, co dál, musí už brzy.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama