Karel Gott: Slavík zpívá po hospodách

Na Slavících kulhal! Trápí ho kyčle

Ačkoli se KAREL GOTT (78) vyhlašování ankety Český slavík účastnil, sám na něm nezazpíval. Všichni se ale ptají proč, když zpívání v hospodách mu problémy nedělá. Před pár dny totiž poprvé ve své kariéře zpíval v putyce, přesněji v Lovecké chatě Dymník v Nymburku. Ale nebylo to jen tak nějaké hospodské vystoupení, protože vstupenky stály neuvěřitelných dva a půl tisíce korun!

„Po zvali mě místní fotbalisté a byla tam fantastická atmosféra,“ říká Gott.

Klopýtl

Proč tedy nezazpíval na galavečeru? Údajně proto, že se necítil moc dobře. Svědci, kteří se rovněž slavnostního večera účastnili, potvrdili, že Mistr kulhal! „Pan Gott pouze lehce klopýtl o schůdek,“ tvrdila jeho tisková mluvčí. Ale nikdo jí moc nevěří. Že by kulhal jen proto, že lehce klopýtl? Jeho známí ovšem tvrdí, že ho sužují obrovské bolesti levé kyčle.

Také vás může zajímat ...

To ale jeho mluvčí razantně popírá.

Když si Mistr ale šel pro svého čtyřicátého druhého slavíka, už vypadal celkem fit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...