Karel Gott ve spárech žen!

Vládne u něj ženská mafie?

Kdo z nich vztahu opravdu vládne?

Mnohonásobný zlatý slavík KAREL GOTT (77) si celá léta vše zařizoval sám. Dnes bez své manželky a manažerky neudělá ani krok.

Přes padesát let své kariéry věděl zpěvák, jak na své fanoušky. Dokázal si je hýčkat, sám ze sebe si udělat legraci a každé jeho rozhodnutí bylo předem dobře promyšleným tahem. Jenže poté, co porazil rakovinou mízních uzlin, mluví za něj směrem k veřejnosti hned dvě ženy najednou – manželka IVANA (40) a tisková mluvčí ANETA STOLZOVÁ (34).

Ovšem v poslední době nadělaly ty dvě Mistrovi více škody než užitku.

Nedostupný

Také vás může zajímat ...

Číslo mobilního telefonu, které „božský Kája“ v minulosti používal, je poslední půlrok nedostupné. Zpěvákovi se tak nedovolají ani nejbližší kamarádi, kteří by s ním určitě rádi prohodili pár slov. Jedním z nich je i MILAN DROBNÝ (71), který si dokonce pustil pusu na špacír a vykřičel do světa informaci, že s ním nechce Karel komunikovat.

Jenže za vším hledejme ženu, a tak i za touto zprávou stála manželka Ivana, která vyřizuje telefonáty za svého muže a k uchu mu předá jen toho, koho chce. Jeho mluvčí Aneta zase pouští do médií často rozporuplné informace, nad kterými zůstává rozum stát.

A na celé situaci je paradoxní, že Karel, který měl vždy svou hlavu, si nechá od svých „ochránkyň“ vše líbit.

Podivná koupě

Není to tak dlouho, kdy si Mistr koupil na okraji Českého Švýcarska pozemek, na kterém si chtěl nechat postavit roubenku. Místo, kde by mohl v klidu relaxovat a kam se údajně velmi těšil, najednou ale zničehonic prodal. Důvod? Prý by tam ztratil soukromí. Otazníky se vznášejí i nad jeho prvním koncertem po uzdravení v Malostranské besedě.

Jeho organizace byla v režii dua Aneta a Ivana a výsledkem byla absence nejen Gottových dcer z předešlých vztahů – DOMINIKY (43) a LUCIE (29), ale i lidí z ulice.

Přál si tohle opravdu sám zpěvák?

Ivana vybírala mluvčí

Ty dvě jsou léta nerozlučnými kamarádkami. Byla to právě Gottova manželka, která Anetu do zpěvákova týmu přivedla. Jestliže předtím měla na Gotta vliv jen jeho Ivanka, od doby, kdy mu dělá mluvčí Stolzová, se vliv na Karla zdvojnásobil. Mistra samotného už téměř nepotkáváme. Pryč jsou doby, kdy šel do společnosti bez ženského doprovodu. Vidíme ho buď se ženou, nebo s mluvčí.

Ba co více, Stolzová se s ním v poslední době ukazuje stále častěji.

Helppes - charitativni akce predani asistentcnich psu - Praha Motol: 12.9.2015
Když není v dohledu, Ivanka, zaskakuje její kamarádka Aneta.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...