Karel Gott: Velké usmíření

Po třech letech se spolu konečně dali znovu do řeči. Manželka zpěváka Karla Gotta (79) Ivana Gottová (43) se rozhodla uzavřít mír s Karlovým dlouholetým kamarádem, Milanem Drobným (74). V minulosti se s ním totiž pohádala a s manželem s ním oba přestali komunikovat.

Drobný tehdy Ivanu naštval tím, že ji obvinil z toho, že Karlovi úmyslně nezvedala telefony. Myslel si, že Ivana se snaží Karla před přáteli schovávat. Karel musel Ivaně nejspíš trochu domluvit, protože se mu po starém dobrém kamarádovi stýskalo.

Také vás může zajímat ...

Dlouho se s kamarádem nebavil

Přece jen Gott zná Drobného už od studií, což je 59 let. Ivana tak připravila snídani a Drobného na ni pozvala. Bylo to milé gesto a prý se usmířili, ale údajně to nebyl nápad přímo z její hlavy, ale z hlavy jejího manžela. Tak snad jsou všechny pochybnosti zažehnány a přátelství zase může pokračovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...