Karel Gott: Zasáhla ho další osudová rána

„Oldo, kamaráde, díky za všechno.

Smrt jeho kamaráda ho bude trápit ještě dlouho.

Po psychické ani fyzické stránce na tom není dobře zpěvák KAREL GOTT (77). Nedávno musel kvůli zánětu dutin a horních cest dýchacích zrušit koncert na Slovensku, a dokonce skončil na kapačkách, a teď mu ke všemu zemřel kamarád OLDA HAVRÁNEK (†78). Ten dělal Gottovi osobního strážce a řidiče. Byli ale i příbuzní. Vzal si totiž Gottovu sestřenici HANU.

Havránek, stejně jako Gott, bojoval s rakovinou. Ale neúspěšně.

Navíc měl smůlu, protože rakovina u něj během života udeřila hned dvakrát.

Olda Havránek

Také vás může zajímat ...

PROHRÁL BOJ S NEMOCÍ

„Oldo, kamaráde, díky za všechno. Měl jsem tě moc rád,“ napsal na sociální síť Gottův bývalý manažer JAN ADAM (53). A že stejné pocity sdílí i mnohonásobný zlatý slavík, dokazují slova jeho mluvčí ANETY STOLZOVÉ (35). „Pana Gotta tato smutná zpráva velmi zasáhla,“ uvedla. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...