Karel Šíp: Zničil staršímu synovi dětství?

Málem mu zničil mládí

Zatímco on chtěl mít z Karla muzikanta, jeho exmanželka Marcela Holanová, si to nepřála. Kdysi

Ještě že si KAREL ŠÍP (72) pořídil druhého syna JANA (14), který by mohl naplnit jeho touhy vychovat si uznávaného muzikanta v ro dině. Honza hraje skvěle na kytaru i na klavír. To samé si však bavič představoval i u svého staršího syna KARLA ml. (36), kterému, jak sám tvrdí, kvůli tomu málem zničil mládí.

„Nutil jsem ho do hudby a málem mu tím zničil dětství,“ netají se Šíp s tím, že až později pochopil, že se zkrátka Karel junior pro hudbu nenarodil. „Dlouho jsem to nechtěl vzít na vědomí,“ dodává moderátor, kterého o to víc těší, že si svůj směr našel sám, a navíc je v něm velmi dobrý. „Dělá finančního poradce, což by mě v životě nenapadlo.

A je v tom výborný,“ pochvaluje si Karel, jehož syn se pokoušel být i právníkem.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...