Karel Vágner: Nepoznávají ho!

Jeho vzhled ale vypovídá o něčem jiném

V září prožil hotové peklo. KARLU VÁGNEROVI (75) selhal organismus a našli mu zákeřné bakterie v močových cestách a ledvinách. Nemohl dělat nic jiného než ležet a odpočívat. Od té doby uplynuly skoro dva měsíce. Teď se znovu objevuje na veřejnosti, ale skoro nikdo ho nepoznává! Naposledy se zúčastnil předávání cen Mistr zábavního umění. Odnesl si cenu v kategorii hudební aranžér a dirigent.

Ale také si s sebou domů odnesl spoustu tázavých pohledů a slov lítosti, které mu věnovali jeho známí i přátelé. Vypadal prý jako na smrtelné posteli! Zhubl totiž 11 kilogramů! Ale přesto hýřil vtipem, a dokonce popíjel i svou oblíbenou whisky. „Už jsem v pohodě. Nemám problémy,“ oznámil.

Jeho vzhled ale vypovídá o něčem jiném.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...