Karel Voříšek: Dbá na mínění okolo

Záleží mu na tom co si o něm druzí myslí

Přestože je na televizní obrazovce dlouhých 30 let a zkušeností s moderováním má na rozdá vání, dodnes prý má KAREL VOŘÍŠEK (54) problém s vystupováním na veřejnosti. „Mám to podobně jako většina lidí. Hodně nám záleží na tom, co si o nás lidé myslí. To nás svazuje a mlátí s námi o zem,“ nebojí se přiznat Voříšek.

Je vztahovačný

„Vytvářejí si neustále nějaké domněnky, že všechno se děje kvůli nim. Přijdu někam, přednáším, všimnu si, že se někdo mračí, a budu si říkat, že je určitě naštvaný, že přišel na moji přednášku. Přitom je to úplně jinak,“ dodává moderátor, který přestože celý život bojuje s míněním ostatních, dokázal najít recept, jak proti tomu bojovat. Jednoduše se svého strachu zbavit.

Také vás může zajímat ...

V jeho případě je to prý ale boj na celý život.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...