Kariéra i manželství v ohrožení

Pracovních nabídek moc nemá, ráda by se ale dostala do seriálu Slunečná. Vyjde jí to?

Pohledná herečka JANA ŠVANDOVÁ (72), která se před časem objevila v seriálu Ohnivý kuře, už delší dobu nabídku nedostala. A to se mělo podepsat jak na jejím sebevědomí, tak na manželství s PAVLEM SATORIEM (70).

Asi má pocit, že ji režiséři začali házet do starého železa. Jana Švandová (72) je ale přitom plná elánu a energie. Svou poslední seriálovou roli si odehrála v Ohnivým kuřeti, což už je zhruba tři roky zpátky.

Také vás může zajímat ...

Od té doby sice stihla natočit ještě dva fi lmy, LOVEní a Vysoká hra, pak to ale šlo s její kariérou rapidně dolů. Přitom by tak moc ráda byla součástí nějakého velkého projektu.

Chtít může, ovšem udělat pro to něco, to už moc ne. Jana si už totiž měla dost odvyknout od toho, aby u někoho žadonila o role. Tvůrci ji vždy oslovovali sami, ale už je to zřejmě přestalo bavit.

Touží vydělávat statisíce měsíčně

Že o ni nemá být takový zájem, ale není to jediné, co herečku trápí. Jana má totiž toužit po vysokých výdělcích, ale těch tímto stylem rozhodně nedosáhne.

Zřejmě už si dělala i průzkum, v jakém seriálu by si přišla na největší balík, a automaticky z toho vyvodila, že zlatým dolem by pro ni byl seriál Slunečná. Hlavní hrdinka Týna Popelková alias Eva Burešová (26) si totiž za jeden natáčecí den vydělá přes patnáct tisíc korun.

O peníze tedy rozhodně nemá nouzi, a jak to tak vypadá, stejný pocit by chtěla mít i Švandová. Jenže jak se do seriálu chce dostat? Proslýchá se, že už to měla zkoušet dohodnout přes tvůrce, u kterých ale bohužel nepochodila, protože nové postavy momentálně neshánějí.

Vyvolává hádky s manželem?

Její neúspěch se pochopitelně odráží i na jejím sebevědomí. Herečka, o kterou se dříve museli režiséři rvát, se teď musí snažit někam protlačit. Její manžel Pavel Satorie (70) jí radí, aby si z toho nedělala takové starosti.

Nějaké peníze přece jen stranou mají, a tak nepotřebuje vydělávat astronomické částky. Na to ale Švandová vůbec neslyší a neustále si má stát za svým. Dokonce se má říkat, že někdy svým chování vyvolává Jana v jejich manželství zbytečné hádky, které stejně nikam nevedou.

Pavel už je z toho unavený, jako kdyby toho měli málo. V jejich vztahu už nemá být něco v pořádku delší dobu a její současná pracovní krize tomu nepřidává.

Svaluje na něj svůj neúspěch

Satorie má někdy pocit, jako kdyby ho jeho manželka obviňovala za svůj neúspěch. On ale přitom za nic nemůže. Švandová měla dokonce začít vytahovat, že jí byl Pavel nevěrný, nad čímž on ale jen nevěřícně kroutí hlavou.

Nicméně Jana je známá tím, že manželovi dává možná až příliš velkou volnost. Mohl si vždycky jít tam, kam chtěl a s kým jen chtěl, a Švandová si z toho nic nedělala, protože věřila tomu, že se k ní večer vždycky zase vrátí.

Kdo však ví, jak své volné dny trávil. Jana možná něco tuší, a její momentální rozhořčení ji možná ještě víc popostrkuje, aby si to vyjasnili.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...