Kariéra je u ní na prvním místě?

V Česku se proslavila především díky seriálům V.I.P. vraždy a Policie Modrava. SOŇA NORISOVÁ (47) ale dostává i spoustu dalších lukrativních nabídek. Není divu, že ji to na rodné Slovensko netáhne.

Stálo ji to hodně úsilí, aby se dostala tam, kde právě je. Herečka Soňa Norisová (47) známá ze seriálu V.I.P. vraždy nebo Policie Modrava, žila dlouhá léta ve stínu své mladší sestry Zuzany (41). Tu si diváci zamilovali díky hudební komedii Rebelové.

Také vás může zajímat ...

V té době byla Soňa pro filmové tvůrce ještě neviditelná. Na jednu stranu své mladší sestře úspěch přála, ale na tu druhou jí bylo líto, že se nenajde i nějaká role pro ni. Už ji asi nebavilo být jen tou druhou a rozhodla se na sobě začít dřít. Odjela ze svého rodného Slovenska do České republiky a konečně se jí začalo dařit.

O syna se stará manžel

Tehdy byla konkurence obrovská a některé české herečky slovenskou krásku neměli příliš v lásce, což ji mělo hodně trápit. Dnes už je ale na výsluní a konečně může sklidit to, co zasela. Úspěch, slávu a peníze.

Ačkoli to zpočátku nebylo ani trochu jednoduché, život v Praze se jí zamlouvá. Má tu totiž mnohem víc příležitostí než doma. Co ale na tento fakt říkají její manžel a syn, kteří jsou stále na Slovensku?

Adrian Rajter (53), který se živí jako dramaturg a producent, se totiž podle všeho stará o syna Michaela (14) převážně sám. Má být sice moc pyšný na to, co jeho žena dokázala za těch pár let, určitě by ji ale měl mnohem raději pořád u sebe.

Předtím než se stala slavnou herečkou, fungovali vždy jako rodina a užívali si každou společně strávenou chvilku. To se ale změnilo.

Dřív vymetala večírky

Před několika lety byla Soňa údajně královnou jakéhokoli večírku. Když šla do baru, většinou měla odcházet jako poslední. Užívala si, noční život ji bavil. „Vždycky jsem byla pařmen, vím dobře, co je divoká jízda. Občas mi to chybí.

Jsem už ale zodpovědná a ve věku, kdy si to nemůžu dovolit,“ pronesla před pár lety. Teď už ale smutnit nemusí, údajně si v centru Prahy užívá ažaž. S kolegy ze seriálů si má ráda čas od času někam vyrazit.Takové utužování pracovních vztahů není nikdy od věci a Norisová se díky dobré společnosti cítí v Česku jako ryba ve vodě.

Domů už moc nejezdí?

Proslýchá se, že na Slovensko jezdí stále méně. A když už tam má zavítat, má tam spoustu dalších povinností a závazků. Výčitky ji ale očividně moc netrápí. Syn je podle jejích slov už dost velký a dokáže se o sebe postarat i sám.

Navíc tam má tatínka, který je mu kdykoli k dispozici. Dříve to bylo jiné. Měla se bát, jak to její kluci doma zvládají, a každou volnou chvíli za nimi jezdila. Možná už si myslí, že jsou oba tak vytrénovaní, proto o ně nemá strach.

Nebo je snad za tím, že se pořád Česka tak moc drží, něco jiného? Říká se totiž, že má Soňa nespočet nápadníků. Podle některých přátel její manžel málem vyletěl z kůže, když zjistil, jaký zájem o jeho milovanou ženu je.

Měla románek kolegou?

Jeden čas si všichni šuškali o tom, že na ni má zálusk kolega Filip Tomsa (36). Soňa je půvabná žena a otočí se za ní nejeden muž. Filip měl být jen jedním z nich. Nic mezi nimi údajně nebylo, ale to, že se mu kolegyně líbí, je nejspíš pravda.

Herečku jeden čas obletoval i charismatický Patrik Děrgel (31), který momentálně září v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Soňa ale milence nikdy nepřiznala, ani nebyla viděna při něčem, z čeho by její manžel musel mít obavy.

Se zmíněnými muži sice spolupracovala, to ale bylo nejspíš všechno. Kdoví, zda ale netoká s nějakým fanouškem. Sama musí moc dobře vědět, že stýkat se s nějakým kolegou je přece jenom riskantnější.

Ujasní si priority?

Je zřejmé, že pro Soňu je její práce velmi důležitá. Věnuje jí maximum, a to nejen kvůli sobě, ale především kvůli rodině. Účinkováním v úspěšných seriálech si totiž přijde na pořádný balík peněz. Na druhou stranu, přichází o čas s manželem a synem, který už jen tak nevrátí.

Adrian by byl údajně rád, kdyby zvolnila tempo, ale nepředpokládá, že nad tím Soňa vůbec přemýšlí. Herečku teď nejspíš čeká uspořádávání priorit. Snad se rozhodně správně. Aby ale do té doby nedošla manželovi trpělivost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...