Kariéra leží v troskách

Upadající kariéra trápí herečku, známou ze seriálu Jak jsem potkal vaší matku, Alyson Hannigan (46). Není o ni takový zájem jako v minulosti a nabídek na role má jako šafránu.

Také vás může zajímat ...

Problém je v tom, že nejsem ani stará, ani mladí. Nemůžu hrát naivní holky ani matky,má Hannigan jasno v tom, proč se jí na umělecké scéně přestalo dařit. Vlastně se dá říct, že od té doby, co natočila seriál Jak jsem poznal vaší matku, se k ní lepší nabídka nedostala.

Herečka si z toho ale nedělá těžkou hlavu a neztrácí naději. Prý až se na její hlavě objeví první šediny, vše se zlomí. „Počkejte si, to bude rolí,odvážně tvrdí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...