Kariéra v ohrožení?

Herec Robert Jašków (48) má sice kšeftů až nad hlavu, ale momentálně se nad jeho kariérou stahují mračna. Na zkoušce show Tvoje tvář má známý hlas se totiž nepříjemně zranil a musel neprodleně vyhledat lékařskou pomoc.

Také vás může zajímat ...

„Natržený lýtkový sval při generálce,“ prozradil drsný verdikt lékařů Jašków. Ani to ho ovšem nezastavilo před tím, aby v práci pokračoval, a i přes bolesti se na scénu dokulhal. Herec si asi neuvědomuje, že má ale mnoho jiných pracovních závazků, a pokud bude sval nadále zatěžovat, jeho stav se může rapidně zhoršit.

Tím pádem by mohl klidně skončit v nemocnici se závažnějším problémem. Tím by nastaly komplikace například i s natáčením Ordinace v růžové zahradě, což by vedení seriálu přineslo velké nepříjemnosti. Samozřejmě ho tlačí také dodržení podepsaných smluv, nicméně zdraví by pro něj mělo být přednější.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...