Kariéře obětuje celý svůj život

Hvězda seriálu Slunečná Marek Lambora (25) je poslední dobou na roztrhání. Velký zájem je o něj i v době, kdy má většina umělců nouzi o práci.

Nejenom, že je hvězdou divácky velmi sledovaného seriálu, ale dostává i jiné nabídky. Předpremiéru nedávno měla pohádka Princezna zakletá v čase, kde si zahrál prince. Mezi diváky navíc uspěla, čehož si herec moc váží. „Jsem hrozně rád, že se tahle pohádka při několika předpremiérách i dnes líbila,“ říká Lambora.

Také vás může zajímat ...
Hraje v nové pohádce Princezna zakletá v čase.

Miláček televizních divaček chce evidentně kout železo dokud je žhavé. Rozhodl se totiž zapracovat i na své postavě a chce tak být na obrazovkách co nejvíc atraktivní. „Svaly zatím příliš neoplývám, i když drobné úspěchy jsou vidět.

Počkejte za čas,“ prozradil Marek, jenž je zatím oficiálně bez partnerky. Motá se ale kolem něj tolik atraktivních dívek, že je patrně jen na něm, jak dlouho ještě bude sám.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...