Karl Gott: Kamarádovi nepřišel na svatbu!

Byl pozvaný, ale nedorazil! Jak mu to mohl udělat?

Zpěvák Milan Drobný (72) se konečně oženil. Jeho velký den mu ale zkazil dlouholetý přítel Karel Gott (78). Na svatbu byl totiž pozvaný, ale nedorazil. Skončil s ním snad úplně?

Několika měsíční neshody, které narušily přátelství mezi Karlem Gottem (78) a Milanem Drobným (72) snad nikdy neskončí. Ačkoli měl nestárnoucí zpěvák nedávno svatbu se svou láskou Danou Polcaro (60), kam samozřejmě pozval i Gotta, aby se snad při této příležitosti usmířili, Slavík se na něj bez jediného slova vykašlal.

To už pro něj kamarád nic neznamená?
To už pro něj kamarád nic neznamená?

Ačkoli to byla Drobného již třetí veselka, přál si, aby jeho kamarád dorazil. Den to byl povedený a vše dopadlo krásně, ale zklamání se mu stejně nevyhnulo. Proč se ale zpěvák vůbec neukázal? Zakázala mu to snad jeho manželka Ivana Gottová (41)? Drobný se totiž nechal slyšet, že Gotta ovládá a nepustí k němu jeho přátele. Má to snad být její pomsta?

Teď už je téměř jisté, že oba zpěváci k sobě cestu už nikdy nenajdou.

Také vás může zajímat ...

Není to ale škoda?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...