Karolína Plíšková a Michal Hrdlička: Peníze jsou na prvním místě

Peníze jsou hezká věc, ale když lezou do vztahu, je to konec...

Oba už mají věk na to, aby mohli svou dvojčlennou rodinu trochu rozšířit. MICHAL HRDLIČKA (29) by jistě nebyl proti. Problém je v tom, že KAROLÍNU PLÍŠKOVOU (26) víc zajímá kariéra.

Vydělává nehorázné sumy peněz. Vždyť také Plíšková patří mezi nejúspěšnější české tenistky. Jenže Michal Hrdlička, jak se zdá, má ta nejlepší, nebo spíš nejúspěšnější léta za sebou. V době, kdy moderoval sportovní zprávy na soukromé televizi Nova a chodil s vnadnou moderátorkou LUCIÍ BORHYOVOU (40), se obrovsky zviditelnil.Od té doby jeho sláva už jen upadá.

Chce miminko

A tak se není čemu divit, když už pomýšlí na to, jak by si alespoň upevnil pozici vedle Plíškové. Svatba, kterou před pár měsíci v tajnosti absolvovali, je sice oficiálním aktem, který k sobě dva lidi připoutává, ale to Hrdličkovi zřejmě nestačí.

Prý touží po miminku! A údajně si tím chce svoji manželku pojistit. Alespoň to prý tvrdí jeho přátelé. Jenže si nejspíš neuvědomuje, o co by jejím těhotenstvím přišel.

Udělal výjimku

Někteří zlí jazykové dlouhé měsíce tvrdí, že si svou současnou partnerku vyhlédl především kvůli penězům.Někteří z jeho bývalých přátel totiž tvrdí, že si vždy vybíral jen nadprůměrně krásné ženy, které doplňovaly jeho image svůdníka a hezounka. Jenže Karolína Plíšková prý tohle kritérium příliš nesplňuje.Zato má to, co jeho předchozí známosti ne.Obrovské množství peněz! Ač prý Michal Hrdlička pochází z bohaté rodiny, pravda je, že nikdy není na škodu pojistit se do budoucna.

Peníze jsou víc než láska?

Kdyby však jeho manželka otěhotněla, rázem by její příjmy údajně minimálně o polovinu klesly.
I tak by stále vydělávala dost, ale přece jen by to bylo na jejím příjmu znatelné. Ani sama Plíšková prý o dítěti zatím nechce slyšet. Na matku je prý ještě příliš mladá.

Další jejich přivýdělek?

Na druhou stranu se v posledních týdnech událo něco, co nasvědčuje tomu, že si začíná Plíšková přivydělávat i jinak než tenisem.Údajně ze svého luxusního bytu v centru Prahy udělala luxusní hotelový pokoj, který začala před několika dny pronajímat! Přemýšlí snad nad tím, že by skutečně s Hrdličkou svou rodinu rozšířili? Nebo chce svému manželovi dopřát ještě větší luxus než doposud? Mnozí jejich známí však o jejich vztahu tvrdí, že se brzy jejich vzájemná láska utopí v touze po množství peněz.A šťastný nakonec nebude ani jeden z nich.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...