Kašle na ni partner?

V seriálu Slunečná, kde momentálně hraje Jana Stryková (41) není o romantiku nouze. Ve svém soukromí si ji ale herečka moc neužije.

Podle jejího vyjádření jí partner Matěj Matuška (41), který je vnukem slavného zpěváka Waldemara Matušky (†76), tak trochu zanedbává. „Ani kytku mi nekoupí. Kdybych si jí nekoupila sama, tak žádnou nemám,” postěžovala si okatá brunetka. Má snad Matuška pocit, že už má partnerku jistou a tím pádem se o žádná zamilovaná gesta nemusí snažit.

Také vás může zajímat ...
Jana se netají velkou láskou ke zvířatům, hlavně pak psům.

Přitom na začátku jejich vztahu byl kvůli Janě ochotný převrátit svůj život úplně naruby. Dokonce pro její lásku opustil ženu i malou dceru a s Janou si vzápětí pořídil syna Jáchyma (6). Jenže se proslýchá, že dvojice právě prochází nelehkým obdobím a kupování květin tak bude nejspíš tím posledním, na co hereččin muž myslí.

Mohlo by se ale stát, že pokud si bude Jana připadat přehlížená, jejich krizi to jen prohloubí. Od toho pak není daleko, aby začala hledat pozornost někde jinde. Coby herečka je neustále mezi lidmi a Matuškovi by tak mohly brzy zbýt jen oči pro pláč a další rozpadlý vztah, ve kterém zase zůstane malé dítě bez otce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama