Kateřina Brožová: Až příliš smutné Vánoce

Ztráta ze všech nejtěžší postihla Kateřinu Brožovou. Maminka, primabalerína Jelena Kovalevská (†86), zemřela letos zkraje listopadu. „Jsem na maminku hrdá,“ říkávala pyšně Kateřina. „Vždyť jestli něco umím, tak díky ní.

Odkoukala jsem toho od maminky moc.“ Jednu z našich nejkrásnějších hereček čekají smutné vánoční svátky, první bez maminky. Někdejší baletka Národního divadla byla devět let v angažmá ve Velkém divadle v rodné Moskvě. Nešťastné Kateřině teď už na rodiče zbyly jen vzpomínky. Tatínek, houslový virtuos, zemřel před čtyřmi lety.

Také vás může zajímat ...

Herečka je zlomená žalem. Obvykle nebývá sdílná, co se týká soukromého života, nyní učinila výjimku, snaží se obdivovatelům přiblížit svůj nesmírný zármutek. „Jak se říká, když vás opustí rodiče, když vás opustí maminka, tak vlastně člověk dospěje. Zní to asi divně v mém věku, ale tak to je. Některé věci si uvědomíte hlouběji než předtím,“ uvažuje Kateřina.

Blížící se Vánoce prohlubují její osamělost. Po boku krásky se ukazovala celá řada úspěšných mužů, tím pravým nebyl žádný z nich. „Láska,“ odpovídá bez váhání na otázku, co je pro ni ve vztahu nejdůležitější. Hledá ji celý život, nevzdává to. Jejím největším štěstím je dcera Kateřina (19).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama