Kateřina Brožová: Bude se ještě vdávat?

Možná to nedává najevo, ale nic by si nepřála víc než svatbu. Kateřina Brožová, jedna z našich nejkrásnějších hereček, by s vdávala ráda. Odjakživa snila o úplné rodině, o manželském štěstí, ale, jak se říká, skutek utek. Kráska má za sebou nepovedené manželství s podnikatelem Zdeňkem Tomanem, a tím to hasne.

Ostatní vztahy byly posvěcené jen takzvanou psí knížkou.

Také vás může zajímat ...

Asi bych se chtěla vdávat doma v Česku. Ale kdo ví, jak to nakonec dopadne. Neřeším žádné protokoly nebo předpisy. Až se na to budu cítit, tak to prostě udělám,“ prohlásila před lety blondýnka, jenomže ani jeden ze zástupu milionářů, s nimiž chodila, se do kostela dotlačit nenechal.

Láska,“ odpověděla mamina Kačenky (18) bez váhání na dotaz, co je podle ní ve vztahu nejdůležitější. Měla tedy velké štěstí, že ji srdce vedlo po správných cestách a ona se zamilovala do samých pracháčů.

Po rozchodu s mediálním magnátem Jaroslavem Soukupem (51) stojí opět sama na rozcestí. Díky šarmu bezpochyby brzy zas někoho uloví – ostatně rybaření je jejím koníčkem. Sen o svatbě nepohřbila.

Herečka, která při představení Ifigenie v Aulidě spadla z dvoumetrové kulisy na jeviště a hru po zásahu lékaře dohrála i s vykloubeným prstem, se jen tak nevzdá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama