Kateřina Brožová čeká na dalšího milionáře. Bude to konečně ten pravý?

„Chtěla jsem vztah – já pro tebe a ty pro mě. Hledala jsem prince na bílém koni, který mi bude přítelem, ochráncem a partnerem.“

Představu o tom, jak má vypadat dokonalé partnerské pouto, si Kateřina Brožová (52) udělala už v mládí. Dodnes se jí ale nepodařilo najít takového muže, který by její sen o štěstí naplnil dlouhodobě.

Po své mamince má Kateřina Brožová (52) v žilách i ruskou krev. Odtud možná pramení jak její atraktivní vzhled, tak hrdost. Po obou rodičích pak zdědila umělecké sklony.

Také vás může zajímat ...

Otec hrál na housle, maminka tančila jako baletka v Národním divadle. Nebylo divu, že od dětství se budoucí herečka zapojovala do různých aktivit, jako tanec nebo hra na klavír. Přála si mít sourozence, ale vyrůstala jako jedináček.

Vždy toužila po dokonalém vztahu

V době, kdy studovala Kateřina na gymnáziu, přivydělávala si modelingem. Kupodivu si ale nepřipadala nijak zvlášť atraktivní. V období dospívání to ale tak většinou bývá, že i hezké dívky si připadají jako ošklivá káčátka. Kateřina ale postupně pochopila, že muži jí skutečně vnímají jako pěknou mladou ženu a zvykla si na to, že jí skládají poklony.

Její herecká kariéra se pak rozvíjela celkem rychle: šla studovat na DAMU a už ve třetím ročníku dostala možnost hrát v Divadle na Vinohradech. V osobní sféře to ale bylo složitější. Ačkoliv byla na rodiče hodně fixovaná, neušlo jí, že vztahy mezi otcem a matkou s sebou nesly i hodně problémů.

Nelíbilo se jí, že se hádají a nesla to těžce – proto se zaměřila na to, aby v jejím partnerském životě vždy všechno fungovalo.

„Chtěla jsem toho druhého pro sebe, možná trochu sobecky, ale ve vší dobrotě, pokoře a toleranci. Hledala jsem prince na bílém koni, který mi bude přítelem, ochráncem a partnerem,“ konstatovala. Znamenalo to samozřejmě metodu „pokus-omyl“.

Svlékla se pro Playboy!

Kateřina poznala, že láska, která vypadá na začátku úžasně, se může postupně rozplynout, když lidé poznají své skutečné osobnosti. Přesvědčila se o tom ve svém manželství. Jejím životním partnerem se na čas stal Zdeněk Toman (59), generální ředitel velké firmy. Přivedla na svět dceru Kateřinu (19), ale ukazovalo se, že jsou s manželem odlišní.

Zdeněk žárlil, což nebylo zase až tak divné: jeho žena byla přece krásná a navíc se pohybovala ve světě showbyznysu. Hodně ho ranilo, když vydala album písniček s provokativním názvem Ráda se svlíkám. A kdyby jen to – v době, kdy byla vdaná, se nechala nafotit pro magazín Playboy.

S nahotou neměla moc problémy: už předtím hrála i v jednom zahraničním filmu, kde byly opravdu odvážné scény. Tehdy si myslela, že se k nám onen snímek nedostane.

Postupně došlo ze strany manžela i na jiné než slovní metody: Zdeněk se odstěhoval z vily a údajně Kateřině vypnul elektřinu nebo pokácel stromy. Možná sáhl i k domácímu násilí, o tom ale herečka nikdy přímo nemluvila.

Nejdříve ji pomohl, potom urazil!

Na řadu přišel rozvod a nebylo to nic hezkého. Strhla se válka o majetek a peníze. V té době našla Kateřina přátelskou pomoc u svého manažera Petera Kovarčíka (+61), se kterým dlouhodobě kamarádila. I s ním se ale později dostala do sporů a Peter jí dokonce veřejně urazil. Kateřina ho žalovala a on se omluvil.

Také další muži po boku atraktivní herečky patřili do vyšší společnosti, ať už to byl slovenský multimilionář a politik Boris Kollár (55) nebo mediální magnát Jaromír Soukup (51). Díky němu se pak Kateřina objevovala často na obrazovce jeho soukromé televize.

Po šesti letech ale i tento vztah skončil, mimo jiné i proto, že Jaromír byl pro herečku už příliš politicky angažovaný. V současné době tak Kateřina čeká na dalšího prince na bílém koni. Najde se další milionář, vedle kterého by si konečně oblíbená herečka splnila svůj celoživotní sen?

Krásná dcera se jmenuje také Kateřina a má ráda koně!

Z dcery oblíbené herečky vyrostla krásná mladá dívka, ve šlépějích své slavné matky ale Kateřina Tomanová nepůjde. Ještě v deseti letech sice prohlašovala, že by se také stala herečkou, párkrát zkusila i módní mola, ale tím hlavním, co ji láká, je parkurové skákání.

Lásku ke koním zdědila po matce, která jako malá rovněž trávila čas v sedle. „Mimo koně jsem tíhla jedno období i k tanci, aerobiku, baletu, ale koně nakonec nad vším vyhráli,“ svěřila se mladá Kateřina v jednom rozhovoru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama