Kateřina Brožová: Na Korsice nebyla sama! Kdo ji doprovázel?

Na ostrově snů neboli na francouzské Korsice trávila dovolenou Kateřina Brožová. Každého nejspíš napadne: Kráska jistě nebyla u moře sama – který tajemný neznámý jí dělal společnost? Zvěčnila se v miniaturních plavečkách a mořem za zády.

Nesmírně jí to slušelo, jak také jinak. Jisté je, že se nevyfotografovala sama. Musel u toho být záhadný kdosi, a ten nyní zajímá fanoušky krásné herečky nejvíc. To je Kateřině samozřejmě jasné. Dobře se baví tím, že neprozradila vůbec nic, a jistě je schopná s úsmevěm skálopevně tvrdit, že ji fotografovala její manažerka nebo švadlena.

Také vás může zajímat ...

Jenomže kdo by tomu věřil? Vše nasvědčuje tomu, že atraktivní světlovláska má po dramatickém rozchodu s jistým mediálním magnátem zase už přítele. S kým se tato nádherná žena vydala na okouzlující ostrov? Na koho vrhá zamilované pohledy?

Jméno zatím není známo, ale je víc než jisté, že to nebude ani vetešník, ani trafikant. Na druhou stranu, co kdyby právě s trafikantem dokázala být konečně šťastná? Vždyť jí ti její generální ředitelé, podnikatelé, producenti, lobbisté či předsedové představenstev příliš štěstí nepřinesli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...