Kateřina Brožová: Podlomené zdraví, skončila na kapačkách. Co bude dál?

Tohle se nemělo stát! Kateřina Brožová, hvězda seriálu Modrý kód, se tak těšila, až konečně definitivně skončí nouzový stav, začnou se znovu točit seriály, otevřou se divadla. A když se jí konečně tohle přání splnilo, dopadla chuděra jako sedláci u Chlumce nad Cidlinou, tedy velmi špatně. Dostihla ji totiž minulost.

modry kod brozova

Při zkoušce v Divadle Broadway se náhle dostavila ukrutná bolest zad, pravděpodobně to jsou následky z mých dřívějších úrazů,“ popisuje herečka. „Během nouzového stavu jsem se také věnovala více než obvykle fyzické práci jak doma, tak i na zahradě, a to je důsledek.“ Nemohla sedět, nemohla ležet, nesnesitelné bolesti ji přiměly vyhledat lékařskou pomoc.

Také vás může zajímat ...

„A tak jsem skončila na pohotovosti na kapačkách,“ povzdechla si představitelka starostky Dariny Růžičkové, drsné cílevědomé seriálové ženy. Tohle je daň za úrazy, které se krásné blondýnce nevyhýbají.

O své dávné osudové autonehodě říká: „Ta nehoda byla tak strašná, že muselo být něco, co mi zachránilo život, a já to odnesla jen zlomenou páteří.“

V roce 2018 navíc spadla v Divadle na Vinohradech s kolegou Václavem Vydrou (64) z dvoumetrové kulisy. Teď se jí to všechno sečetlo. Ale jako silná, samostatná žena se z nesnází jistě brzy dostane.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama