Kateřina Brožová: Svádí kolegu Brouska. Je dost bohatý?

Rčení mám hlad jako herec už dávno neplatí. Patří do dávných dob, kdy herci tábořili s nuznými povozy za městem a od rána jim kručelo v žaludku. Někdy i kradli slepice. Dnes mají luxusní nemovitosti a miliony na kontech, a rádi je rozmnožují.

Zejména Kateřina Brožová patří k celebritám, o nichž se říká, že by se s obyčejným smrtelníkem nezapletly. Pravda je, že její dosavadní partneři měli peněz jak želez.

Také vás může zajímat ...

Nyní však byla tato nebezpečná kráska přistižena, jak sedí na klíně Otakaru Brouskovi mladšímu (63) přezdívanému Ťulda, pro tuto příležitost si oblékla rudé šaty s obrovským výstřihem. Na klíně mu seděla opakovaně, a to v rámci akce Roztančené divadlo, kde se svůdně vlnila v rytmu provokativních tanců.

Herec z toho byl celý pryč, ostatně kdo by nebyl? Je veřejným tajemstvím, že momentálně osamělá blond bohyně je toho času takříkajíc na lovu. Zda hodlá ulovit Brouska, anebo si s ním jen zahrává, zůstává otázkou, na niž bude celkem snadná odpověď. Usměvavý herec je podruhé ženatý, což by zrovna velkou překážkou nebylo. Horší je, že ač má jistě své našetřeno, miliardář to není.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...