Kateřina Brožová září nahoře bez!

Kateřina Brožová (52) se pochlubila fotografií od moře, na které se zdá, že zahodila stud i podprsenku! A fotka je sexy, i když v podstatě nic neodhaluje.

Také vás může zajímat ...

Kateřina má i po padesátce stále co nabídnout. Postavu má výstavní a pohled, který rozpaluje. Při bližším prozkoumání ale čtenář zjistí, že si stáhla jen ramínka, nikoli podprsenku. Otázkou ale zůstává, kdo že to oblíbenou herečku fotil.

Že by se na scéně objevil konečně ten pravý? S kým tehdy krásná Kateřina chytala bronz na jachtě na Korsice, kde si užívala v moři obklopená hejnem rybiček? Doposud Brožová na chlapy štěstí neměla. Dokonce přiznala, že na ni zrovna moc hodní nebyli. Nezbývá než doufat, že konečně potkala toho, kdo si ji a její lásku zaslouží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...