Kateřina Hrachovcová: Má ještě nějakou šanci na lásku?

I když ona sama si to nejspíš nepřizná, nepříjemné životní situace ji hodně změnily. Herečku Kateřinu Hrachovcovou (44), která se objevuje v seriálu Krejzovi, všichni znají jako veselou, sebevědomou a vtipnou ženu, která se sebou neměla vůbec žádný problém.

Nicméně od rozvodu s Janem Herčíkem (61) se chová jako někdo jiný. Jako žena zřejmě nedokázala překousnut to, že ji její, teď už exmanžel, vyměnil za jinou. Herčík je totiž veterinář a zamiloval se přímo na svém pracovišti.Jednoho dne k němu do ordinace vstoupila žena, která potřebovala ošetřit dva své čtyřnohé mazlíčky.

Také vás může zajímat ...

Podle Herčíka mezi nimi okamžitě přeskočila jiskra a v tu chvíli věděl, že je konec.

Je sama

Od té doby je Hrachovcová bez partnera.Bude to už rozhodně víc než rok. Měla údajně sice několik nezávazných flirtů, ale to se s pravým vztahem pochopitelně nedá srovnávat. Hrachovcová se po rozvodu tvářila, jako kdyby byla nad věcí, ale přitom její blízcí a přátelé věděli, jaká je pravda.Uvnitř se cítila zrazená a ponížená, ale dlouhou dobu v sobě své pocity dusila.

Teď se ale zdá, že už ji nebaví si hrát na něco, co není.

Poslední dobou začíná prý pociťovat, že je na veškeré své trápení sama.

Tak trochu se uzavřela do sebe a netouží s nikým komunikovat a zvláště ještě o svých problémech a pocitech. Údajně se teď s ní prý nedá o ničem bavit, odpovídá velmi stroze a je z ní cítit to, že je nešťastná a snaží se najít samu sebe.

Podle některých jejích blízkých by prý měla navštívit psychologa, který by jí s psychickými problémy pomohl.Alespoň s někým by si alespoň herečka otevřeně popovídala o tom, jak se cítí.

Opuštěná a bezdětná

Manžel ji vyměnil za jinou a oporu nemůže najít ani v dětech, protože žádné nemá. V minulosti se netajila tím, že by ráda založila rodinu, ale k tomu už se manželé bohužel nedostali.I kdyby si našla novou lásku, v jejím věku by už těhotenství bylo rizikové a z toho by měla údajně velký strach. Ne kvůli sobě, ale kvůli dítěti.

Nicméně podle jejího chování můžeme usoudit, že už ani o žádného muže nestojí.

Do Jana Herčíka byla zamilovaná až po uši a i tak ji opustil, takže podle ní je prý zbytečné vyhledávat někoho dalšího, kdo jí způsobí bolest. Vypadá to tedy tak, že se Hrachovcová se svými pocity bude moct svěřit jen sama sobě, protože momentálně k sobě nikoho jiného nepustí. Snad jednou všechno její trápení skončí a Kateřina bude zase šťastná.

Ať už sama, nebo po boku nové lásky, která by jí podle jejích přátel rozhodně jen prospěla..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama