Kateřina Hrachovcová: Velké stěhování! Docházejí jim peníze?

Bydlení prodají, ale zatím se nemají kam vrtnout!

Herečka Kateřina Hrachovcová (42) je známá svou láskou k luxusu. Teď ji ale bohužel možná čekají chvíle nepříjemného strádání. Její manžel totiž rozhodl, že se přestěhují. Ale kam?

Pohledná blonďatá herečka Kateřina Hrachovcová (42) se má se svým manželem a veterinářem Janem Herčíkem (59) jako v pohádce. Jakpak by také ne, když žije v nádherné vile v Horoměřicích v hodnotě 45 milionů korun? Jenže teď její muž nečekaně rozhodl, že luxusní dům prodá a oni se přestěhují.

Vila se prodává za 45 milionů.
Vila se prodává za 45 milionů.

Háček je v tom, že ještě neví kam. A smutné je na tom navíc to, že se Kateřina nejspíš nemůže k velké životní změně ani vyjadřovat. „Já do toho moc nemluvím, je to manželův domov. On se tam narodil a je to jeho rozhodnutí,“ prohlásila herečka.

Také vás může zajímat ...
Konec kliniky je na spadnutí.
Konec kliniky je na spadnutí.

Jenže co za tím stojí doopravdy? Obecně se ví, že její manžel má v překrásné rodinné vile i svou vyhlášenou veterinární kliniku. Mezi jeho klienty patří třeba i bývalá první dáma Dagmar Havlová (64). Co teď s jeho praxí bude dál? A není možné, že by život v okázalém luxusu přivedl manžele do finančních nesnází?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...