Kateřina Kaira Hrachovcová: Zdravotní problémy. To se dalo čekat

Od rozchodu s manželem Janem Herčíkem (61) se Kateřina Kaira Hrachovcová cítí, jak víme, hůř a hůř, což v současné době vyvrcholilo zdravotními problémy.

Herečka se je snaží bagatelizovat, se smíchem prohlásila něco v tom smyslu, že je oslabená a chytila nějaký vir. Podle důvěryhodných zdrojů je však nabíledni, že tady se patrně nejedná o nevinnou chřipku, kterou zmírní zázvorový čaj s citronem a cibulové zábaly krku.

Také vás může zajímat ...

Šeptá se, že je bývalá partnerka úspěšného pražského veterináře úplně vyčerpaná, na dně, absolutně na konci svých sil. To se dá ostatně pochopit, téměř každý špatně snáší rozpad dlouholetého vztahu a následnou samotu.

Zrovna Kateřina to však nepřiznává, tváří se, jako by konec čtrnáct let trvajícího svazku byla „brnkačka“, přes kterou se lze lehce přenést, což je samozřejmě nesmysl. Jediné, co by jí teď dokázalo pomoci, by byl schopný psycholog.

Ten by jí nepochybně poradil, že nového partnera si najde pouze za předpokladu, že přestane s výstřednostmi v podobě neustálého veřejného svlékání a stane se normální ženou. Asi takovou, jakou si místo ní našel její bývalý partner.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama