Kateřina Kristelová: Dělala ostudu v lázních

Moderátorka Kateřina Kristelová (39) se nedávno chlubila, že se s partnerem Tomášem Řepkou (44) chystají do Las Vegas. Z plánů ale nejspíš v tichosti sešlo, když se Kristelová dozvěděla, že jako čerstvě odsouzenou by ji do USA nejspíš nepustili.

Rozhodla se tedy vyrazit s rodinou do termálních lázní v Bešeňové na Slovensku. Jak je jejím zvykem, s velkou slávou oznámila své plány na internetu, ale s výsledkem se zřejmě už chlubit nebude. Na místě jí totiž překvapený personál sdělil, že její poukaz už je dávno prošlý.

Také vás může zajímat ...

Zřejmě pocházel z dob, kdy měla Kristelová ještě kariéru v televizi a nebyla odsouzená v kauze pornoinzerátů. Kristelová prý napřed předstírala, že nechápe, v čem je problém, a nakonec se tradičně rozčílila a začala vyhrožovat.

„Vy nevíte, kdo já jsem?“ ptala se vztekle. Zle se jí dotklo, že ji nikdo nepoznal, personál lázní se jí ale obměkčit nepodařilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...