Kateřina Kristelová: Dovolená snů?

Kontroverzní pár KATEŘINA KRISTELOVÁ (38) a TOMÁŠ ŘEPKA (44) vyrazili za exotikou. Dovolená snů je to ale nejspíš jen podle slov Kateřiny, která ji pravidelně popisuje na internetu. Dvojice se plaví na výletní lodi po Středozemním moři, ale jih Evropy momentálně zasáhlo podzimní počasí.

Z nouze cnost

Také vás může zajímat ...

Její fotky tak nenabízejí nic víc, než zatažené nebe, mlhu a rozbouřenou mořskou hla dinu (a samozřejmě samotnou moderátorku, pózující na palubě). O to víc se v doprovodných textech rozplývá a nešetří slovy jako životní zážitek, největší relax a podobně.

Pořád potřebuje být vidět. Ať se děje, co se děje

Dá se jí opravdu věřit, že si nejlépe odpočine při pohledu na bouřící moře? Mnohem spíš to ale vypadá, že proslulý páreček vezme zavděk každou destinací, kam výlet moc nestojí, nebo je dokonce zadarmo.A tyhle akce se zkrátka odehrávají mimo sezonu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...