Kateřina Kristelová: Klesli na úplné dno?

Kdo by čekal, že po kauze s falešnými erotickými inzeráty podanými jménem exmanželky Tomáše Řepky (44), modelky Vlaďky Erbové (37) se rádoby hvězdný pár uklidní, šeredně se spletl. Kateřina Kristelová (38) představila svůj nový internetový pořad, kam si jako svého prvního hosta pozvala koho jiného – než svého partnera Řepku.

Prostor pořadu využili pouze k pomluvám a útokům na Erbovou, což v některých chvílích působilo nepředstavitelně trapně. Navíc už je to pro všechny ohraná písnička. „Kolik let ještě ten Řepka bude brečet nad zlomeným srdíčkem.

Také vás může zajímat ...

Ty dva se určitě o ničem jiným nebaví,“ napsala například jedna divačka v komentářích pod pořadem Kristelové. Uvědomí si alespoň díky těmto reakcím, že už tyto tahanice a kauzy vůbec nikoho nezajímají? Ještě ke všemu si oba mohou zadělat na ještě větší problém.

Koncem července je totiž čeká soud právě s Erbovou, kde by se tyto pomluvy mohly nehezky otočit v jejich neprospěch.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama