Kateřina Kristelová: Přibírá kvůli stresu?

Dřív byla bývalá moderátorka Kateřina Kristelová (39) jako ze škatulky. Denně byla perfektně nalíčená a oblečení měla slazené do posledního detailu. Nicméně teď se zdá, že na svůj zevnějšek začíná zvysoka kašlat. Dřív se svým vzhledem všude chlubila, ale teď se spíš přede všemi schovává.

Kamarád s cukrárnou

Také vás může zajímat ...

Ukázalo se, že Kristelová začala přibírat, na což si v minulosti dávala velký pozor. Pravidelně cvičila, jedla zdravě a dokonce brala nejrůznější pilulky na hubnutí.Vyšlo najevo, že má kamaráda cukráře, takže je u něj v cukrárně nejspíš pečená vařená. Důkazem toho je fotka, kterou nedávno publikovala na své sociální sítě.

Bylo na ni vidět, že je trochu víc zakulacená.Po chvíli se, kvůli komentáři na její váhu, rozhodla fotku smazat.

Bude ji chtít?

Dřív se ze všech sil snažila o to, aby se svému příteli Tomášovi Řepkovi (45) co nejvíc líbila. Zdá se, že se přejídá ze stresu, protože Řepka je jednou nohou ve vězení, což s její psychikou zamávalo. Když to ale takhle půjde dál, Řepkovi se přestane líbit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...