Kateřina Kristelová: Přichází i o přátele

S trestním stíháním si Kateřina Kristelová (38) pořádně zavařila. Připravila se tak o kamarádku i o kšefty!

Moderátorce Kateřině Kristelové se poslední dobou všechno sype na hlavu. Nejenže přišla o místo v televizi, ještě se dostala do křížku se zákonem a teď navíc ztratila i svoji nejlepší kamarádku a zároveň kšefty! Osudným se Kristelové stalo to, že se zapletla do sporů svého současného přítele, fotbalisty Tomáše Řepky (44) a jeho exmanželky Vlaďky Erbové (36).

Podle policie je dvojice nyní stíhána za to, že na dali do novin inzerát, ve kterém Řepková měla nabízet erotické služby. A právě to se teď Kristelové vrací jako bumerang zpátky. Kvůli pokažené pověsti od ní teď všichni dávají ruce pryč.

A to včetně její nejlepší kamarádky Kristiny, se kterou roky vedla blog, díky němuž se jim hrnuly lukrativní nabídky. Teď je spolupráci konec. „O tom, že se s Katkou rozdělí, Kristina přemýšlela už dlouho.

Také vás může zajímat ...

Viděla obsah blogu trochu jinak, a když Katka začala chodit s Tomášem, jako by nic jiného neexistovalo,“ sdělila jedna z dalších jejích kamarádek. Když se pak ukázalo, že má prsty v aféře s Erbovou a začalo to stahovat ke dnu i Kristinu, byla to poslední kapka.

„Jakmile se objevily první kauzy a problémy v médiích, firmám se to nelíbilo, a tak začaly ze spoluprací couvat. No a Kristina se vezla s Katkou… Ačkoli se situací neměla nic společného, přicházela o nabídky,“ sdělila informátorka.

Kristelové tak zbyly jen oči pro pláč. Přišla o výnosné kšefty a zároveň i o dobré a přátelství. Navenek se ale Kristelová snaží působit, že si z toho nic nedělá. „Už se těšíme do kriminálu!,“ směje se od ucha k uchu na humorných videích, které natáčí s Řepkou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...