Kateřina Kristelová: Přichází i o přátele

S trestním stíháním si Kateřina Kristelová (38) pořádně zavařila. Připravila se tak o kamarádku i o kšefty!

Moderátorce Kateřině Kristelové se poslední dobou všechno sype na hlavu. Nejenže přišla o místo v televizi, ještě se dostala do křížku se zákonem a teď navíc ztratila i svoji nejlepší kamarádku a zároveň kšefty! Osudným se Kristelové stalo to, že se zapletla do sporů svého současného přítele, fotbalisty Tomáše Řepky (44) a jeho exmanželky Vlaďky Erbové (36).

Také vás může zajímat ...

Podle policie je dvojice nyní stíhána za to, že na dali do novin inzerát, ve kterém Řepková měla nabízet erotické služby. A právě to se teď Kristelové vrací jako bumerang zpátky. Kvůli pokažené pověsti od ní teď všichni dávají ruce pryč.

A to včetně její nejlepší kamarádky Kristiny, se kterou roky vedla blog, díky němuž se jim hrnuly lukrativní nabídky. Teď je spolupráci konec. „O tom, že se s Katkou rozdělí, Kristina přemýšlela už dlouho.

Viděla obsah blogu trochu jinak, a když Katka začala chodit s Tomášem, jako by nic jiného neexistovalo,“ sdělila jedna z dalších jejích kamarádek. Když se pak ukázalo, že má prsty v aféře s Erbovou a začalo to stahovat ke dnu i Kristinu, byla to poslední kapka.

„Jakmile se objevily první kauzy a problémy v médiích, firmám se to nelíbilo, a tak začaly ze spoluprací couvat. No a Kristina se vezla s Katkou… Ačkoli se situací neměla nic společného, přicházela o nabídky,“ sdělila informátorka.

Kristelové tak zbyly jen oči pro pláč. Přišla o výnosné kšefty a zároveň i o dobré a přátelství. Navenek se ale Kristelová snaží působit, že si z toho nic nedělá. „Už se těšíme do kriminálu!,“ směje se od ucha k uchu na humorných videích, které natáčí s Řepkou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...